אודות

זה התחיל מחלום של הקמת חברת מוסיקה ייחודית שמתמחה במוסיקה לחתונות.   לאט-לאט (כעבור 9 חודשים) החלום הפך למציאות, קואלה נולדה ומהר מאוד הפכה לחברת 'קואלה DJ'S'.

את החברה מנהל, מיום הקמתה, DJ משה חדד, מעל עשור בתעשיית המוסיקה בישראל, מומחה ליצירת אווירה של אירועים שמחים ומלאי אנרגיה. מאסטר בלגעת בקהל עם מוסיקה נכונה ומעברי שירים גאוניים שתשאיר אתכם ואת הקהל פעורי פה והכי חשוב – על הרחבה!

החברה רוקדת קדימה לחתונות בעלי אופי ייחודי, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים ביותר באיכות המוסיקה ובאיכות השירות. הריגוש הזה נוצר לנו בכל פעם מחדש, במאות החתונות שתקלטנו בהן.

בפגישה שלכם עם קואלה, תבינו שיש לנו את הכלים והטכנולוגיות ליצירת קו מוסיקלי מתאים בדיוק לסגנון שלכם. אנחנו מקפידים על שימת דגש לפרטים הקטנים ביותר. בשבילנו, אתם חלק משמעותי מבחירת הרפרטואר שאנחנו מנגנים באירוע שלכם, החל משירי הרקע וההרקדה ועד הסלואו והאפטר-פארטי אל תוך הלילה.

כל חתונה אצלנו ייחודית במינה ולא דומה לאף חתונה אחרת. הרבה מכנים אותנו "המאסטר שף" של המוסיקה, אנו יוצרים ועורכים גרסאות מיוחדות ללהיטי מיינסטרים ואולד-סקול שיצבעו את החתונה שלכם במקוריות וייחודיות מוסיקלית.

אנחנו מלווים את הזוגות שלנו החל מהפגישה הראשונה ועד כיבוי האורות שבסוף הערב, לפעמים גם הרבה אחרי.

 

החתונה שלכם היא חתונה אחת שבה הכול צריך להיות מושלם, וזו בדיוק הסיבה שאם מתחתנים – אז רק קואלה!